Jerycho Różańcowe w Olsztynie

Miejsce: Kościół NMP Wspomożycielki Wiernych w Olsztynie

Jerycho Różańcowe odbędzie się w kościele NMP Wspomożycielki Wiernych w Olsztynie od 16 do 23 maja 2022 roku. Szczegóły poniżej.

Trwa Nowenna Gietrzwałdzka

W parafiach archidiecezji warmińskiej każdego 27. dnia miesiąca odbywa się NOWENNA GIETRZWAŁDZKA przygotowująca do 150. rocznicy objawień Matki Bożej w Gietrzwałdzie.

Zakończenie formacji na kursach liturgicznych 2021/2022

Miejsce: WSD Hosianum w Olsztynie

Msza św. z udzieleniem błogosławieństwa Służbie Liturgicznej Archidiecezji Warmińskiej i zakończeniem kursów liturgicznych odbędzie w kościele seminaryjnym przy ul. Hozjusza 15 w Olsztynie, 28 maja 2022 roku o godz. 10.

Uroczystości w Świętej Lipce

Miejsce: Sanktuarium Matki Bożej w Świętej Lipce

W Sanktuarium Matki Jedności Chrześcijan w Świętej Lipce odbędą się uroczystości Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Suma odpustowa zostanie odprawiona 29 maja 2022 roku o godz. 11. Liturgii przewodniczyć będzie arcybiskup Józef Górzyński, metropolita warmiński. Po przerwie związanej z pandemią z okolicznych miejscowości wyruszy Piesza Pielgrzymka Gwiaździsta do Świętej Lipki.

26. Spotkanie Młodych nad Lednicą

Pod hasłem “Na krańce świata”, 4 czerwca odbędzie się 26. Spotkanie Młodych nad Lednicą. Tym razem wspólnie z dominikanami wydarzenie przygotowują Papieskie Dzieła Misyjne w Polsce.