Wydarzenia

37. Warmińska Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę

Trwają zapisy na 37. Warmińską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. W tym roku pielgrzymka rozpocznie się msza św. w sanktuarium NMP w Gietrzwałdzie 31 lipca br. o godz. 7.00. Po liturgii pątnicy wyruszą na szlak pielgrzymi w kierunku Jasnej Góry, gdzie dotrą 12 sierpnia.

37. Warmińska Pielgrzymka Piesza – Wyjazdy autokarem

Z racji pandemii i obowiązujących przepisów w tym roku ograniczona liczba osób będzie mogła czynnie wziąć udział w 37. Warmińskiej Pielgrzymce Pieszej na Jasną Górę. Z tej też racji przygotowane zostały trzy miejsca, gdzie będzie można spotkać się z pielgrzymami, przyjeżdżając specjalnymi autokarami. Szczegóły poniżej.

Uroczystości rocznicowe i odpustowe we Fromborku

Miejsce: Archikatedra Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny we Fromborku

W Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny we Fromborku odbędą się uroczystości odpustowe i obchody 777. rocznicy powstania diecezji warmińskiej. Szczegółowy program poniżej.

Rekolekcje w Gietrzwałdzie

W domu rekolekcyjnym archidiecezji warmińskiej w najbliższych miesiącach odbędzie się kilka serii rekolekcji. Obecnie trwają zapisy. Szczegóły poniżej.

Trwa Nowenna Gietrzwałdzka

W parafiach archidiecezji warmińskiej każdego 27. dnia miesiąca odbywa się NOWENNA GIETRZWAŁDZKA przygotowująca do 150. rocznicy objawień Matki Bożej w Gietrzwałdzie.