Wydarzenia

ROK ŚWIĘTEGO JÓZEFA

8 grudnia 2020 r. papież Franciszek ogłosił specjalny „Rok św. Józefa” z okazji 150. rocznicy ustanowienia Opiekuna Jezusa, Patronem Kościoła powszechnego, który zakończy się 8 grudnia 2021 r.

Rok Rodziny

Uroczystością św. Józefa rozpoczął się w Kościele Rok Rodziny, który zakończy się w czerwcu 2022 roku Światowym Spotkaniem Rodzin w Rzymie.

Trwają zapisy na Warmińską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę

Rozpoczęły się zapisy na 38. Warmińską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Szczegóły poniżej.

Spotkanie Unii Apostolskiej Kleru Archidiecezji Warmińskiej

Serdecznie zapraszamy Prezbiterów Archidiecezji Warmińskiej na modlitewne spotkanie Unii Apostolskiej Kleru z udziałem J. E. Abpa dra Józefa Górzyńskiego Metropolity Warmińskiego, które odbędzie się 16 czerwca 2021 r. (środa) o godz. 15.00 w kaplicy Domu Rekolekcyjnego w Dobrym Mieście.

INAUGURACJA KAPLICY POKOJU W DOMUS MARIAE W GIETRZWAŁDZIE

DYREKTOR DOMU REKOLEKCYJNEGO ARCHIDIECEZJI WARMIŃSKIEJ DOMUS MARIAE ZAPRASZA SERDECZNIE NA MSZĘ ŚWIĘTĄ POŁĄCZONĄ Z INAUGURACJĄ KAPLICY POKOJU – MIEJSCA ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W MONSTRANCJI GIETRZWAŁDZKIEJ. MSZA ŚWIĘTA, POD PRZEWODNICTWEM J.E. BPA JANUSZA OSTROWSKIEGO, ZOSTANIE ODPRAWIONA 26 CZERWCA 2021 R. O GODZINIE 19.00 W BAZYLICE GIETRZWAŁDZKIEJ. PO MSZY ODBĘDZIE SIĘ UROCZYSTA PROCESJA EUCHARYSTYCZNA DO DOMU REKOLEKCYJNEGO ARCHIDIECEZJI WARMIŃSKIEJ.

XV Pielgrzymka Piesza z Łomianek do Gietrzwałdu

Od 27 czerwca do 3 lipca br. odbędzie się 15. Pielgrzymka Piesza z Łomianek do Gietrzwałdu. Szczegóły poniżej.

Poświęcenie nowej kaplicy w Domus Mariae w Gietrzwałdzie

Miejsce: Archidiecezjalny Dom Rekolekcyjny Domus Mariae w Gietrzwałdzie

Msza św. z poświęceniem nowej kaplicy w Archidiecezjalnym Domu Rekolekcyjnym Domus Mariae odbędzie się 27 czerwca o godz. 18.00. Liturgii przewodniczył będzie arcybiskup Józef Górzyński, metropolita warmiński.