Rekolekcje kapłańskie w Rybakach

Miejsce: Ośrodek Caritas w Rybakach
Ośrodek Caritas w Rybakach zaprasza na rekolekcje kapłańskie, które poprowadzi ks. bp. Stanisław Stefanek. Rekolekcje odbędą się od 24 do 27 września 2018 roku.

Rekolekcje w pięknie położonym i ośrodku Caritas Archidiecezji Warmińskiej to odnowa duchowa i fizyczna. Ośrodek znajduje się na półwyspie Jeziora Łańskiego. Malownicze tereny, które przyciągały niegdyś w tę okolicę ks. Karola Wojtyłę, są zachętą do spacerów, wyciszenia, pogłębienia relacji z Panem Bogiem.

Program rekolekcji zakłada codzienne Msze Święte, konferencje, wspólne modlitwy brewiarzowe i adoracje Najświętszego Sakramentu.

Jednocześnie Ośrodek ze swoim zapleczem oferuje zabiegi lecznicze i rehabilitacyjne. Po przyjeździe lekarz specjalista przeprowadzi badanie, umożliwiając dostęp do szerokiej bazy zabiegowej. Codziennie w godzinach przedpołudniowych do obiadu będzie istniała możliwość korzystania z profesjonalnych zabiegów fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych.

600 zł w pakiecie z 9 zabiegami

450 zł w pakiecie z 3 zabiegami

Cena obejmuje pełne wyżywienie (śniadania, obiady i kolacje) jednoosobowy pokój z łazienką i telewizorem w wysokim standardzie.

Rezerwacje i dodatkowe informacje: +48 796 005 042

rezerwacje@centrumzdrowiarybaki.pl

www.centrumzdrowiarybaki.pl

Rybaki 5, 11-034 Stawiguda