2 maja br. odbędzie się w sanktuarium w Gietrzwałdzie drugie modlitewne czuwanie, podczas którego będziemy rozważać drugą boleść Matki Bożej: „Ucieczka do Egiptu” – w intencji o nawrócenie i miłosierdzie dla jawnych grzeszników, wrogów Kościoła i naszej Ojczyzny. Nabożeństwo do Matki Bożej Bolesnej rozpoczyna się o godz. 9.30, kończy się o godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia. Zapraszam wszystkich do przyjazdu do Sanktuarium w Gietrzwałdzie na wspólną modlitwę za Kościół i Ojczyznę.
Modlitwa w Gietrzwałdzie

Modlitwa w Gietrzwałdzie
