Dzień Otwarty na Wydziale Teologii UWM

Miejsce: Wydział Teologii UWM w Olsztynie

Dzień Otwarty na Wydziale Teologii UWM w Olsztynie odbędzie się w sobotę, 28 kwietnia 2018 r., w godzinach 10.00-15.00. W programie: koncerty, sztuka teatralna, konkurs gier komputerowych, rozgrywki sportowe, zwiedzanie wydziału, prezentacja oferty studiów.

Dzień Wdzięczności w WSD Hosianum w Olsztynie

Miejsce: WSD Hosianum w Olsztynie

„Wspólnota „Hosianum” zaprasza wszystkich duszpasterzy, Służbę Liturgiczną, młodzież, Przyjaciół Warmińskiego Seminarium i wszystkich sympatyków na Dzień Wdzięczności – 28 kwietnia (sobota).

Pielgrzymka Rowerowa ku czci św. Jana Pawła II

Miejsce: Świątynia Opatrzności Bożej w Warszawie

Rowerowa Akademia Królewska z Krakowa zaprasza księży z archidiecezji warmińskiej do udziału w pielgrzymce rowerowej z okazji IV rocznicy kanonizacji św. Jana Pawła II. Pielgrzymka odbędzie się w niedzielę 29 kwietnia 2018 r. Rozpocznie się w Warszawie (Świątynia Opatrzności Bożej) o godz. 6.00, zakończy się w Krakowie (Sanktuarium św. Jana Pawła II), ok. 19.00. Na trasie pielgrzymki, liczącej 312 km, przewidziane są bufety oraz wizyty w wybranych kościołach.

Kurs na Wychowawcę Wypoczynku

Miejsce: Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Warmińskiej, ul. Kopernika 47 w Olsztynie

Wszystkich, którzy dostrzegają w sobie predyspozycje do opieki nad dziećmi i młodzieżą oraz są otwarci na podejmowanie działań związanych z organizacją czasu wolnego zapraszamy na Kurs na Wychowawcę Wypoczynku.

IX Światowe Spotkanie Rodzin 22-26 sierpnia 2018 roku w Irlandii

Światowe Spotkania Rodzin zainicjował w 1994 Ojciec Święty Jan Paweł II. Od tamtego czasu wydarzenie to odbywa się co trzy lata, na zmianę w Europie i na innym kontynencie. Spotkania trwają około sześciu dni, rozpoczyna je Kongres Rodzin, a wieńczy uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Ojca Świętego. Światowe Spotkania Rodzin w Dublinie rozpoczną się 22 sierpnia 2018 roku pod hasłem „Ewangelia Rodziny. Radość dla świata”.