Wydarzenia

Transmisje Mszy świętych

Transmisje Mszy świętych w radiu, telewizji i Internecie.

Wielki Piątek – Liturgia Męki Pańskiej – Transmisja z konkatedry św. Jakuba w Olsztynie

Miejsce: Katedra św. Jakuba w Olsztynie

Liturgia Męki Pańskiej odbędzie się w konkatedrze św. Jakuba w Olsztynie, 10 kwietnia 2020 roku o godz. 19.00. Liturgii przewodniczył będzie arcybiskup senior Edmund Piszcz. Transmisja liturgii na antenie i stronie: Radia Olsztyn, a także na kanale You Tube Gazety Olsztyńskiej i stronie internetowej archidiecezji warmińskiej (archwarmia.pl).

Wigilia Paschalna – Transmisja z Konkatedry św. Jakuba w Olsztynie

Miejsce: Katedra św. Jakuba w Olsztynie

Liturgia Wigilii Paschalnej, która rozpoczyna uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego, zostanie odprawiona w konkatedrze św. Jakuba w Olsztynie 11 kwietnia 2020 roku o godz. 20.00. Będzie jej przewodniczył arcybiskup Józef Górzyński, metropolita warmiński. Transmisja liturgii na antenie i stronie: Radia Olsztyn, a także na kanale You Tube Gazety Olsztyńskiej i stronie internetowej archidiecezji warmińskiej (archwarmia.pl).

Niedziela Zmartwychwstania – Transmisja z Konkatedry św. Jakuba w Olsztynie

Miejsce: Katedra św. Jakuba w Olsztynie

Msza św. rezurekcyjna odbędzie się w konkatedrze św. Jakuba w Olsztynie, 12 kwietnia 2020 roku o godz. 6.00. Liturgii przewodniczył będzie arcybiskup Józef Górzyński, metropolita warmiński. W tym roku z racji panującej epidemii nie będzie procesji wokół świątyni. Na zakończenie liturgii zostanie udzielone błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem w progach katedry. Transmisja liturgii na antenie i stronie: Radia Olsztyn, a także na kanale You Tube Gazety Olsztyńskiej i stronie internetowej archidiecezji warmińskiej (archwarmia.pl).

Uroczysta Suma w Niedzielę Zmartwychwstania – Transmisja z Konkatedry św. Jakuba w Olsztynie

Miejsce: Katedra św. Jakuba w Olsztynie

Uroczysta Suma Pontyfikalna w Niedzielę Zmartwychwstania zostanie odprawiona w konkatedrze św. Jakuba w Olsztynie 12 kwietnia 2020 roku o godz. 11.00. Liturgii przewodniczył będzie arcybiskup Józef Górzyński, metropolita warmiński. Transmisja liturgii na antenie TVP3 Olsztyn, a także na kanale You Tube Gazety Olsztyńskiej i stronie internetowej archidiecezji warmińskiej (archwarmia.pl).

Msza św. w Drugi Dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego – Transmisja z Konkatedry św. Jakuba w Olsztynie

Uroczysta Msza św. w drugi dzień świąt Zmartwychwstania Pańskiego odbędzie się w konkatedrze św. Jakuba w Olsztynie 13 kwietnia 2020 r o godz. 11.00. Liturgii przewodniczył będzie biskup Janusz Ostrowski. Transmisja liturgii na antenie i stronie: Radia Olsztyn, a także na kanale You Tube Gazety Olsztyńskiej i stronie internetowej archidiecezji warmińskiej (archwarmia.pl).