Wydarzenia

Nowenna Jerycha Różańcowego

Miejsce: Kościół NMP Różańcowej w Olsztynie

W olsztyńskich parafiach od 2 kwietnia 2016 r. jest organizowane każdego miesiąca Jerycho Różańcowe. Przez siedem dni i nocy jest wystawiony Najświętszy Sakrament i trwa nieustanna Jego adoracja, podczas której w każdej godzinie jest odmawiana jedna część Różańca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa są ofiarowane w intencji żywotnych spraw Kościoła, Ojczyzny i świata.

XXI Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa

W dniach 19-26 lipca br. będziemy obchodzić XXI Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Umocnieni Eucharystią niesiemy Chrystusa”.

37. Warmińska Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę

Trwają zapisy na 37. Warmińską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. W tym roku pielgrzymka rozpocznie się msza św. w sanktuarium NMP w Gietrzwałdzie 31 lipca br. o godz. 6.00. Po liturgii pątnicy wyruszą na szlak pielgrzymi w kierunku Jasnej Góry, gdzie dotrą 12 sierpnia.

37. Warmińska Pielgrzymka Piesza – Wyjazdy autokarem

Z racji pandemii i obowiązujących przepisów w tym roku ograniczona liczba osób będzie mogła czynnie wziąć udział w 37. Warmińskiej Pielgrzymce Pieszej na Jasną Górę. Z tej też racji przygotowane zostały trzy miejsca, gdzie będzie można spotkać się z pielgrzymami, przyjeżdżając specjalnymi autokarami. Szczegóły poniżej.

Rekolekcje w Gietrzwałdzie

W domu rekolekcyjnym archidiecezji warmińskiej w najbliższych miesiącach odbędzie się kilka serii rekolekcji. Obecnie trwają zapisy. Szczegóły poniżej.